Genel

Domatessuyu.com.tr Yayına Girdi

domatessuyu

2007 yılında Türkiye’nin en çok takip edilen ilk 10 sitesi arasında olan Domatessuyu.com’u ( domates suyu ) biraz daha geliştirmek adına Domatessuyu.com.tr adresini açmış bulunuyoruz.

Açılışımızı Atatürk Orman Çiftliği Domates Suyu ile kutluyoruz. Şaka değil gerçek 😀 Peki neden böyle birşey yaptığımı soracak olursanız uzun süredir Domatessuyu.com’u tekrar hayata geçirebilemek için çok düşüncem oldu ancak. Amatörlüğümüzü ve en güzel yıllarımızı o site ile yaşadığım için dayanamadım ve Marka tescilini de uzun yıllar önce yaptırdığım için ” Com.Tr ” uzantısı ile yeniden hayata dönmek istedim.

Neden Domates suyu ?

Aslında bu sorunun cevabı benim için zor bir durum ama insanlara geyik olsun diye Rus kızlarını çok severim, Rus kızlarıda domates suyunu sevdiği için domatessuyu ismini koyduğumu söylerim. Ama şimdiye kadar gerçekten neden olduğunu şimdi açıklıyorum. Apple Blackberry gibi markalardan etkilenmiş olabilirim. İlk olarak domates markasının çok jenerik olması nedeni ile bu işinde suyunu çıkarırım ben dediğim için Domatessuyu.com.tr’yi kurdum. Birde akılda kolay kalsın diye domatessuyu’nu seçmiştim.

Gerçektende akılda öyle kalmış ki üniversitede bir hocamın telefonunda Domatessuyu olarak kayıtlıyım artık gerisini siz düşünün 🙂

Basında Domates suyu

Domatessuyu Pcworld dergisinden tutun, bir çok teknoloji dergisine haber olmuş bir web sitedir. Bakalım domatessuyu.com.tr yeni haberlere çıkacak mı bilmiyorum ama umutluyum.

Domates suyu Gücünü Nereden Alıyor ?

We Love GOOGLE. Gücümüzü ilk olarak AOÇ’den daha sonra Google’dan alıyoruz. Domatessuyu.com’un kalbinde 4.4 V Wordress yatmakta ve bunları Yoast SEO, Wp Super Cache ve Ninja Speed desteklemekte. Google amca bizi gör şimdiden söylüyorum bizi unutma Google amca …

Domates suyu Dünden Bugüne Logoları

Domatessuyu.com şimdiye kadar 4 defa logo değiştirdi. Aşağıda gördüğünüz sıralama Domatessuyu.com’un logo geçmişidir. Son Logomu beğenmediğim için Caner arkadaşımızın yaptığı Logoyu kullanmaya devam etmekteyim.

domates suyu

domates suyu

domates suyu

domates suyu

Gelelim Domatessuyu.com.tr içeriğinde neler olacağına. Domatessuyu.com.tr’yi eski sitem gibi her kategoride yapmayı düşünmemekteyim. Tabiki arama optimizasyonuna uygun yazılarım ve içeriklerim olacaktır ancak bu sitemde en önemli olan nokta az ama öz yazıların olacağı. İlk yazımı aslında 1000 kelimeden oluşmasını hedefliyordum ancak neler yazacağımı bulamadım açıkçası.

Domatessuyu.com’u Haberler, Teknoloji, Sosyal Medya, Magazin, Kültür ve Nasıl Yapılır konularında yazmayı düşünmekteyim. Bakalım neler yapacağız bilmyiorum ama hedeflerimize yavaş yavaş ulaşmak için mümkün olduğunda ana sayfayı hergün yenilemeye çalışacağım. Eğer aklınızda sorular olursa bana iletişim kısmından ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Yorum bırakın

4 Yorumlar